Як грають у плей офф футбол?

0 Comments 09:14

playoff – «гра на виліт») у спортивних змаганнях – система розіграшу (організації змагань), за якої учасник вибуває з турніру після першого ж програшу (за підсумками однієї гри чи серії з кількох ігор між двома учасниками, що дозволяє однозначно визначити безумовного переможця).

Плей-офф – це серія ігор на вибуття, за підсумками якої визначається переможець турніру. Плей-офф, як правило, починається зі стадії 1/8 фіналу, за якою слідують чвертьфінали, півфінали та фінал.

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу та не повинна суперечити регламенту змагань.