Розрахунок часу розряду акумулятора Формула розрахунку має такий вигляд: T = Ємність (АКб) / Струм споживача Калькулятор дозволить розрахувати, скільки вистачить акумулятора при включеному джерелі споживання струму, коли ви його випадково забули або навмисно залишили працювати.

Для смартфонів Android визначити ємність батареї допоможе програму AccuBattery. За допомогою цієї програми можна побачити справжню ємність батареї, які процеси запущені (про які ви можете і не знати) і що вживає велике кількість енергії вашого смартфона.

Перевірка за допомогою сервісного коду Перед тим, як щось скачувати на свій пристрій, можна спробувати перевірити акумулятор штатними засобами. Одним із них є сервісне меню, яке можна викликати, якщо в стандартній "дзвонилці" набрати наступний код: *#*#4636#*#*.

4. V – напруга кожної акумуляторної батареї;
  5. t – час резервування, год;
  6. k – коефіцієнт використання ємності акумуляторів (Кількості електричної енергії, допустимої до використання споживачами).

Related Post

Якого року Динамо Київ виграло Кубок кубків?Якого року Динамо Київ виграло Кубок кубків?

Кубок володарів кубків УЄФА 1985/86 – 26-й розіграш Кубка володарів кубків УЄФА. Переможцем став радянський клуб "Динамо" (Київ), який обіграв у фіналі "Атлетіко Мадрид". Шість із дев'яти матчів турніру, включаючи