Статьи о нас

 

Соревнования на лыжной базе 12января.

"Двері у здорове життя не зачиняються для тих,

хто хоче їх  бачити "

Уродженець селища Жовтневе (за 30 кілометрів від міста Суми), наймолодший із п’ятьох дітей у сім’ї, Андрій Дериземля виявися однолюбом у спорті. Він не шукав себе по різних спортивних гуртках, як часто буває, а одразу, в 10-річному віці, записався у нещодавно створену місцеву секцію біатлону, і жодного разу про це не пошкодував. «Я був доволі слабкою дитиною, часто хворів на простудні захворювання, – згадує Андрій, – а коли почав систематично займатися спортом, то батьки й забули про ці проблеми».(читати далі)

 


 

 

"В чернигове зарегестрирован клуб имени меня " А Дериземля

Заявление самого титулованного украинского биатлониста - черниговца Андрея Дериземли - о том, что он подумывает о завершении карьеры, в феврале 2010 года шокировало многих болельщиков. А потому, когда он в апреле окончательно решил остаться в спорте, многие вздохнули с облегчением. Андрей же с облегчением вздохнул лишь сейчас, когда наконец закончился сезон и у спортсмена появилось немного времени для того, чтобы провести его с семьей. Газета «Семь дней» «украла» у спортсмена несколько десятков минут свободного времени и пообщалась с биатлонистом(читать дальше)

 


 

"В Чернігові висадився десант біатлоністів."

     Такого іменитого десанту біатлоністів національної збірної України ще не приймав Чернігівський державний педагогічний університет(читати далі)