Традиційно навесні Клуб прихильників біатлону імені Андрія Дериземлі організовує зустрічі прихильників зі своїми кумирами – зірками біатлону. 13 квітня в ресторані «Старий Чернігів» в дружній і невимушеній атмосфері зустрілися спортсмени, їхні тренери, ветерани біатлону, почесні гості, спонсори і звичайно прихильники здорового способу життя - фанати біатлону.

В першу чергу дякуємо всім хто завітав на вечірку, всім хто приймав активну участь у підготовці та проведенні свята, всім хто подарував чудовий настрій та позитивні емоції від спілкування.

Кожного року, за словами президента Клубу Людмили Шандренко, «біатлонні зустрічі» відрізняються за змістом розважальної програми, за аудиторією, місцем проведення. Але незмінною традицією, від президента Федерації біатлону України Бринзака Володимира, є нагородження спортсменів та підведення спортивних здобутків.

Та особливою, надзвичайно чуттєвою частиною заходу став благодійний аукціон «Зірки біатлону – особливим дітям». Учні і викладачі Чернігівської спеціалізованої школи для дітей із вадами слуху надзвичайно вдячні спортсменам за ініціативу допомагати даному закладу вже на протязі багатьох років. Як подяку діти з вадами слуху подарували біатлоністам власноруч зроблені обереги у вигляді символу 2017 року «Півника» та чуттєву пісню про Україну. Під час аукціону вдалось зібрати 6254 гривні на потреби спеціалізованого закладу.

Клубівці пишаються, що їхня організація єдина в Україні та радіють, коли на такі зустрічі з’їжджаються їхні колеги по уподобанню з різних міст України. Як от цьогоріч, на зустріч з біатлоністами прибули прилучани, полтавчани, одесити, кияни і харків’яни.


Ще раз дякуємо всім присутнім за гарно проведений вечір.

До нових зустрічей!!!


фото на фейсбуці "Біатлонна вечірка 2017"
відео від Клубу на ютубі "Збірна України з біатлону. Сезон 2016-2017"
відео про зустріч на каналі "Гармата" "Чернігів зібрав зірок українського біатлону"


<< на головну сторінку

САЙТ  НА  РЕКОНСТРУКЦІЇ


свої пропозиції та зауваження надсилайте на адресу biathlonfan.cn@gmail.com