Рузультати конкурсу-вікторина "На старт!"

Напередодні старту нового біатлонного сезону 2015-2016 сайт чернігівського Клубу прихильників біатлону проводив конкурс-вікторину для уболівальників збірної України під назвою "На старт!".

Конкурс

Терміни конкурсу були встановлені в межах 19-24 листопада, але з можливим призупиненням за рішенням організаторів (правила конкурсу, п.2.1). Саме зважаючи на дострокове визначення переможця і трьох призерів, продовження конкурсу вважаємо недоцільним, отже можемо оголосити попередні результати.

Зважаючи на різноманітність відповідей, можна зробити вистовок, що певні питання, а саме 8 та 9, були недостатньо конкретні для однозначної відповіді, тож за правильні вважалися всі варіанти, що є правильними для наведеного формулювання завдання.

Правильні відповіді, задумані організаторами, такі:

1. Андрій Дериземля
2. Оксана Хвостенко
3. Олександр Батюк
4. Ірина Варвинець
5. Ніна Лемеш
6. Артем Тищенко
7. Анастасія Ничипоренко
8. м.Чернігів (всі спортсмени представляють/представляли Чернігів і Чернігівську область)
9. смт Жовтневе (Андрій Дериземля і Артем Тищенко народилися і почали займатися біатлоном у цьому селищі Сумської області)
10. БІАТЛОН - Олександр (Б)атюк, (І)рина Варвинець, (А)ндрій Дериземля, Артем (Т)ищенко, Ніна (Л)емеш, (О)ксана Хвостенко, Анастасія (Н)ичипоренко

Взагалі надіслано 45 варіантів відповідей, з яких приблизно півтора десятка були правильними. Нагадаємо, правильними вважалися ті варіанти, в яких всі 10 завдань були виконані правильно, хоча майже в усіх варіантах 1,5 та 6 питання були розв'язані без проблем.

У відповідь на питання №2 часто отримували прізвища Олена Петрова або Олена Зубрилова, які свої перші нагороди на етапах кубку світу отримали ще до згаданого в питанні 1999 року.

В якості відповідей на питання №3 були отримані прізвища Руслан Ткаленко або Артем Тищенко, батьки яких, гадаю, достойні люди, але все ж не чемпіони світу з лижних гонок.

На 4-е питання надсилали такі відповіді: Алла Гиленко, Анастасія Меркушина - звісно, ці спортсменки поки не мають досягнень Ірини Варвинець. Сподіваємося, що й Іра не зупиниться на одному призовому місці на етапі КС.

Найпоширеніший незарахований варіант відповіді на 7-е питання - Алла Гиленко, яка є срібною призеркою, бігла 2-ю в естафеті, але в гонці серед юніорок, а не серед дівчат.

У відповідях на питання 8 зараховувались варіанти Чернігів і Чернігівська область.

Серед відповідей на 9-е питання спостерігалася найбільша варіативність правильних відповідей, тож зараховувались і Жовтневе, і Сумська область, і Гельзенкірхен, і Ванкувер.

Переможцями стали ті, хто надіслав варіанти відповідей найшвидше. Тож, список щасливчиків наступний:

- переможець - Олексій, Київ, т.099*****92

- 1-й призер - Ірина, Дніпропетровськ, т.097*****39

- 2-й призер - Марія, Одеса, т.066*****56

- 3-й призер - Лариса, Одеса, т.067*****98

Призи вже відправлені переможцям.

 

Дякуємо всім за участь в конкурсі. Вболіваємо за наших! На старт!

Побажання та зауваження щодо наших конкурсів надсилайте на нашу пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та залишайте в коментарях.

з повагою, адмін та команда


Назад