Конкурс-вікторина "На старт!"

Напередодні старту нового біатлонного сезону 2015-2016 сайт чернігівського Клубу прихильників біатлону проводить конкурс-вікторину для уболівальників збірної України під назвою "На старт!".

Сьогодні о 20:00 даємо старт конкурсу. Питання наведены у п.4, приклад відповіді у п.5.

Важливе зауваження вже по ходу конкурсу:
Розуміємо, що коней на переправі не міняють, але навіщо відповідати на "географічні" питання "Україна"? В усіх питаннях чітко написано "український(а) спортсмен(ка)", тож такі відповіді як правильні зараховувати не будемо. Як і "Європа", "Євразія", "планета Земля" тощо :)

Конкурс

Питання нескладні, а відповіді на них цілком доступні пересічному уболівальнику, який цікавиться і сьогоденням, і славним минулим українського біатлону.

Перед тим, як взяти участь в конкурсі, ознайомтесь, будь ласка, з правилами. Уважність і виконання всіх правил конкурсу є одним із завдань вікторини :)

Правила конкурсу

1 Організація

1.1 Організацію і підтримку конкурсу-вікторини "На старт!" здійснює сайт Клубу прихильників біатлону імені Андрія Дериземлі biathlonfan.com.ua за сприяння адміністрації Клубу.

1.2 Метою проведення вікторини є активізація уболівальників українського біатлону та просування проектів клубу, в тому числі клубного календаря на 2016 рік.

1.3 Конкурс проводиться на території України.

1.4 Конкурс-вікторина проводиться у тестовому режимі, тому організатори залишають за собою право діяти на власний розсуд у випадку виникнення непередбачених або суперечливих ситуацій. Всі питання щодо організації, правил проведення тощо учасники можуть надіслати на пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

2 Термін проведення

2.1 Конкурс-вікторина проводиться з 20:00 19 листопада до 23:59 24 листопада 2015 року. У разі дострокового визначення переможця і призерів проведення конкурсу може бути зупинено за бажанням організаторів, про що буде оголошено додатково.

2.2 Підведення підсумків та оголошення результатів: 25 листопада 2015 року або у наступний день після дострокового припинення терміну конкурсу.

2.3 Нагородження переможців: починаючи з 26 листопада або з наступного дня після підведення підсумків у разі дострокового припинення терміну конкурсу.

3 Призи та переможці

3.1 Призовий фонд складає 4 біатлонних календарі на 2016 рік з автографом Андрія Дериземлі та аркуші чернетки календаря з автографами біатлоністів збірної (на жаль, не всіх). Зауважимо також, що аркуші чернетки відрізняються за виглядом від кінцевого варіанту календаря. Фото аркушів можна переглянути наприкінці статті у додатку.

3.2 Переможцем вважається той учасник, хто першим дасть правильні відповіді на ВСІ 10 питань/завдань вікторини. Окрім переможця нагороджуються також ще 3 учасники-призери, які першими (після переможця) надішлють правильні відповіді на ВСІ 10 завдань. 

Переможець отримує один календар безкоштовно (оплата доставки Україною за рахунок організаторів) та 3 аркуші чернетки календаря (за бажанням, на вибір з 7). Перший призер отримує один календар умовно-безкоштовно (оплата доставки за рахунок отримувача) та 2 аркуші чернетки календаря (за бажанням, на вибір з 4, що залишаться), другий призер отримує один календар умовно-безкоштовно (оплата доставки за рахунок отримувача) та 1 аркуш чернетки календаря (за бажанням, на вибір з 2, що залишаться), третій призер отримує один календар умовно-безкоштовно (оплата доставки за рахунок отримувача) та 1 аркуш чернетки календаря (за бажанням).

Якщо по закінченню терміну проведення конкурсу визначиться переможець і 2 призери, нагородження календарями відбувається за стандартною схемою з таким розподілом аркушів чернетки (за бажанням): переможець - 4, перший призер - 2, другий призер - 1.

Якщо по закінченню терміну проведення конкурсу визначиться переможець і 1 призер, нагородження календарями відбувається за стандартною схемою з таким розподілом аркушів чернетки (за бажанням): переможець - 5, перший призер - 2.

Якщо по закінченню терміну проведення конкурсу визначиться лише переможець, він отримує календар безкоштовно (оплата доставки Україною за рахунок організаторів) та всі аркуші чернетки календаря (за бажанням).

Якщо жоден учасник не дає правильних відповідей на всі питання, організаторами визначається лише один умовний переможець, що надіслав найбільшу кількість правильних відповідей з 10 можливих. 

Умовний переможець отримує один календар умовно-безкоштовно (оплата доставки за рахунок отримувача).

3.3 За умовами конкурсу один учасник може отримати лише один призовий набір. 

3.4 Конкурс проводиться у тестовому режимі, тому організатори можуть в певній ситуації відійти від правил і визначити більшу кількість переможців або призерів, ніж це передбачено правилами конкурсу.

3.5 Планується, що пересилка призів відбуватиметься за даними, наданими у відповіді учасника, але в кожному випадку можна домовитися індивідуально.

Примітка:
Переможець і призери можуть для економії на поштових пересилках додатково замовити будь-яку кількість календарів на загальних засадах (1-4 - по 60 грн, 5-9 - по 50 грн, 10 і більше - 40 грн). Додаткові замовлення необхідно озвучити організаторам вікторини окремо на етапі "роздачі слонів".

4 Питання конкурсу-вікторини

Вікторина складається з 10 завдань: 7 основних питань + 2 додаткових питання + 1 оригінальне завдання. Для перемоги у конкурсі необхідно правильно виконати ВСІ завдання. Питання сформовані з урахуванням україномовного варіанту звучання/запису, тому правильні відповіді бажано надавати українською мовою. Звісно, можна надсилати й російськомовні варіанти - у разі, якщо відповіді будуть правильні, це не зменшує шанси на перемогу.

№1 Назвіть ім'я та прізвище українського біатлоніста, який першим серед українців посів призове місце у спринтерській гонці на етапі кубку світу, першим серед українців здобув перемогу у мас-старті на світовому кубку, першим серед українців став призером чемпіонату світу.

№2 Назвіть ім'я та прізвище української біатлоністки, яка вперше піднялася на п'єдестал пошани на етапах кубку світу у 1999 році, а згодом досягла визначних результатів у збірній України, ставши багаторазовою призеркою чемпіонатів світу, багаторазовою переможницею і призеркою етапів світового кубку, багаторазовою переможницею і призеркою європейських першостей, багаторазовою чемпіонкою і призеркою Зимових Універсіад, учасницею 3-х Зимових Олімпійських Ігор. 

№3 Назвіть ім'я та прізвище українського біатлоніста, учасника чемпіонатів Європи та етапів кубку світу у складі біатлонної збірної України, батько якого був свого часу відомим лижником, чемпіоном світу та призером Зимових Олімпійських Ігор у складі радянської команди з лижних гонок. 

№4 Назвіть ім'я та прізвище української біатлоністки, яка є призеркою юніорських світових першостей в естафетах і серед дівчат, і серед юніорок, а також чемпіонкою і призеркою європейських першостей і серед юніорок, і серед жінок, але єдиний поки що раз піднімалася на подіум етапу кубку світу в складі команди у змішаній естафеті.

№5 Назвіть ім'я та прізвище української біатлоністки, призерки чемпіонатів світу та Європи, учасниці 3-х Зимових Олімпійських Ігор, переможниці та призерки етапів кубку світу, яка на кубку світу 1997/1998 років здобула першу в сезоні перемогу для української збірної. Ця перемога стала, до речі, також єдиною для спортсменки звитягою в індивідуальній програмі біатлонних змагань на кубках світу і чемпіонатах світу, хоча вона з добру дюжину разів піднімалася на п'єдестал пошани в гонках такого рівня у складі естафетніх та командних жіночих квартетів.

№6 Назвіть ім'я та прізвище українського біатлоніста, призера етапу кубку світу, юніорського чемпіонату світу, чемпіона Європи серед юніорів, призера європейських першостей як в юніорській, так і в дорослій програмі, який на одному з чемпіонатів старого світу здобув повний комплект нагород  в змаганнях юніорів, причому робив це в порядку зростання досягнень: спочатку бронзу, за чотири доби - срібло, а вже наступного за цим дня і золото.

№7 Назвіть ім'я та прізвище юної української біатлоністки, яка на одному з останніх юніорських чемпіонатів світу стала срібною призеркою в естафеті серед дівчат, виступаючи в команді з майбутніми багаторазовими чемпіонками та призерками в юніорській та юнацькій програмах на європейських першостях та юніорських чемпіонатах світу, до того ж під час гонки у однієї з них вона приймала естафету, а іншій передавала.

+

№8 Вкажіть географічну назву, яка об'єднує всіх біатлоністів, імена та прізвища яких загадані в перших 7 питаннях. Можна вказати (не обов'язково), чим саме об'єднує.

№9 Вкажіть географічну назву, яка об'єднує двох з семи згаданих в попередніх питаннях біатлоністів, але не має жодного стосунку до інших п'яти. Можна вказати (не обов'язково), чим саме об'єднує.

+

№10 Складіть з перших літер імен та прізвищ біатлоністів, згаданих в попередніх питаннях, слово з 7 літер, яке має безпосереднє відношення до нашого Клубу, причому в розгадці мають бути задіяні всі названі спортсмени. 

5 Умови участі

5.1 Учасник має відповісти на всі питання вікторини і надіслати свій варіант відповідей на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з заголовком "На старт!", додатково вказавши своє ім'я, номер телефону для зв'язку та населений пункт, де учасник проживає. Ідентифікація переможців та пересилка призів відбуватиметься саме за цими даними.

5.2. Один учасник може надсилати кілька різних варіантів відповідей, але не більше 1 (одного) варіанта на добу. Всі варіанти, окрім першого, надіслані в один день (з 00:00 до 23:59) будуть ігноруватися, тож слід уважно формувати варіант відповідей.

5.3. Формат відповіді:

<приклад для 3-х базових питань на футбольну тематику>

1 Денис Гармаш 
2 Лукаш Теодорчик
3 Олег Гусев
+
4 Київ (всі гравці грають у складі "Динамо" Київ)
5 Польща (Теодорчик, на відміну від інших, є поляком)
+
6 ГОЛ: Денис (Г)армаш, (О)лег Гусев, (Л)укаш Теодорчик

Учасник:
Микола Заплюйсвічка, м.Миргород, т. 055 5555555

Примітки:
1. Пояснення до відповідей та завдань не є обов'язковими, але вони можуть вплинути на результати, якщо у відповідях будуть певні неточності/неоднозначності або учасники надішлють відповіді одночасно.
2. Цілком можливий варіант, коли відповідь учасника буде правильною з точки зору логіки питання, але не співпадатиме з варіантом організаторів. Для відстоювання своєї точки зору й потрібні пояснення з вказанням конкретних фактів, до яких учасник може апелювати.

 

Додаток. Аркуші чернетки

Аркуш 1. Титульна сторніка + Олена Підгрушна (є автограф)

page1-1page1-2

Аркуш 2. Валя Семеренко (нема автографу) + Максим Івко (нема автографу), Анастасія Меркушина (є автограф)

page2-1page2-2

Аркуш 3. Яна Бондар (є автограф), Олександр Жирний (є автограф) + Ольга Абрамова (є автограф), Дмитро Русінов (є автограф)

page3-1page3-2

Аркуш 4. Артем Прима (нема автографу) + Віталій Кільчицький (є автограф), Анна Кривонос (є автограф)

page4-1page4-2

Аркуш 5. Сергій Семенов (є автограф) + Антон Мигда (є автограф), Ірина Варвинець (є автограф)

page5-1page5-2

Аркуш 6. Юлія Джима (є автограф) + Володимир Сємаков (нема автографу), Надія Бєлкіна (є автограф)

page6-1page6-2

Аркуш 7. Дмитро Підручний (є автограф), Юлія Журавок (є автограф) + Артем Тищенко (нема автографу)

page7-1page7-2

Отож, бажаємо всім учасникам цікавого квесту і НА СТАРТ!

з повагою, адмін та команда


Назад